KATEGORIE

Školní potřeby s motivem Princezna Sofie První

doprava od 59 Kč / při nákupu nad 2000 Kč zdarma

Dítka potřebují různé školní potřeby - desky na dokumenty, pravítka, pastelky, sady psacích potřeb, sportovní vaky, stojánky na tužky atd. Takových pomůcek v obchodech existuje nepřeberné množství. Chcete však, aby k nim vaše dítko mělo vřelejší vztah a jejich používání bylo pro ně příjemnější? Školní potřeby mohou kromě praktického účely splňovat i designové nároky. Pořiďte mu pomůcky s jeho oblíbenými pohádkovými hrdiny. V naší nabídce jich je hodně, takže si školáček najde motiv inspirovaný pohádkou, kterou má rád.

Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů

BENIAMIN Blok na kreslení s omalovánkami Princezna Sofie první . Materiál: Papír . Rozměr: 29x21 cm . Blok velikosti A4, první strana s omalovánkou, další listy čisté, celkový počet listů 20

Beniamin Taška na tělocvik a přezůvky Princezna Sofie První . Materiál: 100% Polyester . Rozměr: 34x43 cm .   . Textilní sáček, zatahování na šňůrky, lze nosit jako batoh na zádech .  

Nákups jistotou

Obchod www.obrazkove-povleceni.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Všechny recenze si můžete přečíst kliknutím zde.

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!