O nás


Internetový obchod www.obrazkove-povleceni.cz zahájil svou prodejní činnost v srpnu roku 2012. Vzhledem k tomu, že jsme přijímali objednávky i po 21.12.2012, stačili jsme k dnešnímu dni potěšit naším zbožím několik tisíc dětí a pomohli tak mnohým rodičům s výběrem ideálního dárku pro děti.

V prvopočátcích jsme nabízeli pouze dětské povlečení, následovalo rozšíření o dětské osušky a dětské polštářky.

Dne 10.6. 2013 jsme získali prestižní certifikát "Ověřeno zákazníky" porovnávače cen v e-shopech - Heureka.cz. Všechny recenze na náš e-shop naleznete zde, popř. kliknutím na banner "Ověřeno zákazníky" v levé části obrazovky.

Vstupem na Facebook jsme našim příznivcům umožnili sledovat aktuální novinky, akční ceny a výprodeje dostupné v našem e-shopu a zároveň jsme získali zpětnou vazbu pro další zlepšování našich služeb.

Odměnou nám je přes 9 600 Facebook kliknutí na "To se mi líbí" našich stránek, za což našim příznivcům velice děkujeme!

V lednu 2014 jsme rozšířili nabídku našeho e-shopu o další kategorie a to o kategorie školních potřeb a batohů, dětských autodoplňků a dětských cyklodoplňků.

V březnu 2014 došlo k nasazení nové verze eshopu, která přinesla především nové přesnější vyhledávání, redesign stránek a zrychlení odezvy celého eshopu. Tato nová verze je základem pro další rozšiřování našich služeb, které budou postupně nasazovány v průběhu roku 2014.
Rovněž jsme implementovali službu, která Vás upozorní na neaktuálnost Vašeho internetového prohlížeče. Tyto zastaralé prohlížeče jsou nejen "nemoderní", ale rovněž obsahují mnoho chyb, které můžou umožnit potencionálním útočníkům přístup k vašemu počítači a způsobit tak mnoho škod a to nejen na Vašem bankovním účtu.

V květnu 2014 opět spouštíme dopravu Vašich objednávek na více než 480 výdejních míst v rámci celé ČR.

Během července 2014 jsme implementovali filtr motivů do jednotlivých kategorií, který Vám dále zpříjemní vyhledání toho správného dárku.

V dubnu 2015 představujeme nové grafické podání našeho internetového obchodu společně s několika novými funkcemi, které jsou zaměřeny zejména na vyhledávání zboží.

I v roce 2016 pokračujeme v rozšiřování nabídky zboží, abychom Vám pomohli vybrat ten správný dárek pro děti.

David Kaleta
provozovatel e-shopu


Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!