Povlaky na polštářky Herní

doprava od 59 Kč / při nákupu nad 2000 Kč zdarma

Objevte naši kolekci povlaků na polštářky na Obrazkove-povleceni.cz. Nabízíme povlaky s různými motivy, jako jsou jednorožci, vlci, parní lokomotivy, border kolie a mnoho dalších. Povlaky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, zejména ze 100% bavlny nebo polyesteru - mikrovlákna, což zajišťuje jejich trvanlivost a pohodlí. Všechny povlaky mají zapínání na zip a jsou dostupné ve velikosti 40x40 cm.

Zobrazeno 1 - 7 z 7 produktů

Svítící povlak na polštářek Game Cobra je vyrobený ze 100% bavlny ve velikosti. Povlak má z druhé strany jiný motiv viz obrázek. Povlak svítí ve tmě po nasvícení na denním světle. Svítící efekt se…

Povlak na polštářek PC Gamer je vyrobený ze 100% bavlny ve velikosti 40x40 cm. Povlak má z každé strany jiný motiv viz obrázek. Zapínání na zip.

Povlak na polštářek Game Over blue micro je vyrobený ze 100% polyesteru ve velikosti 40x40 cm. Povlak má z druhé strany jiný motiv viz obrázek. Zapínání na zip.

Povlak na polštářek Start Game micro je vyrobený ze 100% polyesteru ve velikosti 40x40 cm. Povlak má z druhé strany jiný motiv viz obrázek. Zapínání na zip.

Povlak na polštářek Gamer Neon je vyrobený ze 100% bavlny ve velikosti 40x40 cm. Povlak má z každé strany jiný motiv viz obrázek. Zapínání na zip.

Povlak na polštářek Game Over micro je vyrobený ze 100% polyesteru ve velikosti 40x40 cm. Povlak má z druhé strany jiný motiv viz obrázek. Zapínání na zip.

Svítící povlak na polštářek Play Game je vyrobený ze 100% bavlny ve velikosti 40x40 cm. Povlak má z druhé strany jiný motiv viz obrázek. Povlak svítí ve tmě po nasvícení na denním světle. Svítící…Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!