KATEGORIE

Dětské budíky, hodiny, hodinky

doprava od 59 Kč / při nákupu nad 2000 Kč zdarma

Nezapomeňte se u nás podívat na nabídku dětských budíků. Vaše dítko díky nim nezaspí do školky. I když...raději ho zkontrolujte. Budík sice spolehlivě zazvoní, ale vstát bude muset školáček z postele sám.

V každé místnosti by měly být hodiny a výjimkou není ani dětský pokoj. Máte-li malého potomka, vyberte mu takové dětské hodiny, které nejenže ukazují čas, ale které mají zároveň veselý pohádkový motiv. U nás můžete vybírat z různých vzorů. Kromě hodin si dítka mohou vybírat i ze stylových hodinek.

Zobrazeno 1 - 10 z 10 produktů

Hodiny Avengers. Materiál: Plast. Rozměr: 24 cm. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Hodiny Jednorožec. Materiál: Plast. Rozměr: 24 cm. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Hodiny Tlapková Patrola Help. Materiál: Plast. Rozměr: 24 cm. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Hodiny na učení Ledové Království. Materiál: Plast. Rozměr: 39x25 cm. Dětské hodiny na učení, sada obsahuje výukové hodiny na stojánku průměr 20 cm, náramkové funkční hodinky, délka řemínku 21 cm,…

Hodiny Ledové Království 2. Materiál: Plast. Rozměr: 24 cm. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Hodiny Odvážná Vaiana. Materiál: Plast. Rozměr: 24 cm. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Hodiny Minnie Mouse mašle bude ozdobou každého pokoje malé slečny. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Budík Playboy I Love Gold. Budík Playboy Pink , vhodný doplňek do každého pojíku. Budík Playboy Pink je na jednu tužkovou baterii, není součástí výrobku. budík Playboy Pink, růžový budík s bílým…

Hodiny Mickey color. Materiál: Plast. Rozměr: 24 cm. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Hodiny s motivem Prasátko Peppa pro všechny malé příznivce tohoto seriálu. Nástěnné hodiny jsou vyrobené z plastu a mají průměr 24 cm. Napájení na 1 AA baterii, která není součástí hodin.

Nákups jistotou

Obchod www.obrazkove-povleceni.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Všechny recenze si můžete přečíst kliknutím zde.

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!