KATEGORIE

Látkové pleny a osušky s motivem Auta Cars

doprava od 59 Kč / při nákupu nad 2000 Kč zdarma

Látkové pleny se v současné době používají méně při přebalování malých dětí, ale to v žádném případě neznamená, že by nebyly využívané. Pokud máte malé dítě, sami víte, jak jsou látkové pleny užitečné. Hodí se na utírání obličeji, upatlaných rukou a na mnoho dalších činností.

Vyberte si z našich látkových plen s různými veselými potisky. Nabízené modely mají však společné vlastnosti. Mezi ně patří kvalitní materiál a příznivá cena. Látkové pleny nemusí být sněhobílé. Přesvědčte se o tom sami.

Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů

PREM Látková plena s potiskem Auto velké 70/70 . Materiál: 100% Bavlna . Rozměr: 1x 70/70 cm .   . Kvalitní látková bavlněná plena s potiskem 70x70cm. Plena je vyrobena z čisté bavlněné příze, která…

PREM Bavlněná tetra osuška Auto velké 90/100. Materiál: 100% Bavlna. Rozměr: 1x 90/100 cm.  . Kvalitní bavlněná tetra osuška s potiskem je vyrobena z čisté bavlněné příze, která je nejlepší pro styk…

Nákups jistotou

Obchod www.obrazkove-povleceni.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Všechny recenze si můžete přečíst kliknutím zde.

Najdete nás i na sociálních sítích

Sledujte nás také na sociálních sítích a získejte infomace o akcích a slevách!